Janneke van Bockel over autisme

26 sep 2017, 9:29Nieuws
janneke van bockel
Flevomeer Bibliotheek
Na een aantal boeken waarin ze de problematiek van een kind met autisme beschrijft, komt Janneke van Bockel nu zelf vertellen over de impact die een kind met autisme heeft op het gezin.
Op donderdag 5 oktober om 20.00 uur is zij te gast in FlevoMeer Bibliotheek Noordoostpolder.
,,Als ik vertel dat mijn dochter autisme heeft, komt vrijwel altijd de vraag waaraan je dat merkt, en of ik kan uitleggen wat autisme nou eigenlijk precies is.” Hoe vaak Janneke van Bockel ook zocht naar een antwoord, het leek niet te geven.
Ze schreef een paar boeken over het omgaan met een kind met autisme en ook daaruit blijkt dat er geen eenduidig antwoord is. Wel zorgde ze met haar boeken voor herkenning bij ouders en anderen die met een kind met autisme te maken krijgen.
De ervaringen die ze noemt in ‘IJskastmoeder’ en ‘Uitlegmoeder’ brengen gesprekken op gang, waar iedereen wel tips uit kan halen. Datzelfde beoogt ze met haar lezing in FlevoMeer Bibliotheek Noordoostpolder, die voor iedere geïnteresseerde gratis toegankelijk is.
loading

Loading articles...

Loading