Noordoostpolder heeft 200 Buitengewone Werkgevers

05 jan 2017, 14:21Gemeente
schermafbeelding 2017 01 05 om 141916
WerkCorporatie.nl
Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente op 4 januari 2017 zijn de nieuwste Buitengewone Werkgevers in het zonnetje gezet. Noordoostpolder heeft er inmiddels 200.
Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente op 4 januari 2017 zijn de nieuwste Buitengewone Werkgevers in het zonnetje gezet. Noordoostpolder heeft er inmiddels meer dan 200.

Vijftig nieuwe Buitengewone Werkgevers in 2016

Bogaards: ,,Het afgelopen jaar zijn er maar liefst 50 Buitengewone Werkgevers bij gekomen. Van financiële dienstverleners tot kwekers. Uit alle branches treden bedrijven naar voren die zich inzetten voor werknemers die (in het begin) meer begeleiding en vertrouwen nodig hebben''.

200 Buitengewone Werkgevers

Gemeente Noordoostpolder is van oudsher een hechte gemeenschap met een sterke lokale arbeidsmarkt. ,,Daar plukken we nu de vruchten van. Het Rijk zet stevig in op de inclusieve arbeidsmarkt, waarin inwoners met een afstand tot de arbeidsmarkt aan de slag gaan in een bestaand bedrijf.''
,,Dat we nu 200 Buitengewone Werkgevers hebben, bevestigt de kracht in onze samenleving. Niets mooier om te zien dat zo veel mensen op deze manier aan de slag kunnen. Zeker als je weet dat een baan zoveel brengt. Veel meer dan alleen een inkomen.”

Van beperking tot bijstand

Om mensen met een bijstandsuitkering en met een arbeidsbeperking te bemiddelen naar een baan, werkt de gemeente met de WerkCorporatie.
De WerkCorporatie investeert in contacten met het bedrijfsleven en slaat de brug tussen de markt en de kansen voor werkzoekenden. Buitengewone Werkgevers zijn daarbij zeer belangrijk. Dankzij Buitengewone Werkgevers vindt ruim 30 procent van de mensen met een uitkering een baan.

Loading articles...

Loading