Toerisme Flevoland is in samenwerking met 10 toeristische partners een online zomercampagne gestart. Het doel daarvan is om meer dagjesmensen naar Flevoland laten komen.
Ruimte genoeg
Hoewel de meeste overnachtingslocaties in Flevoland goed volgeboekt zijn, vindt Flevoland dat er nog genoeg ruimte is voor extra dagbezoekers.
Insteek van de campagne
De campagne richt zich op bezoekers die verblijven op overnachtingslocaties buiten Flevoland en inwoners buiten Flevoland die niet op vakantie gaan. Zij worden door promotiefilmpjes enthousiast gemaakt om Flevoland te bezoeken. De filmpjes zijn gericht op de thema's natuur/water en attracties. De filmpjes worden in de zomervakantie verspreid via sociale media en als videoadvertentie. Bijvoorbeeld op uitzendinggemist.nl.
Attracties
Er zijn uitnodigende filmpjes voor het hele gebied en per attractie . Walibi Holland, Erfgoedpark Batavialand, De Orchideeën Hoeve, Luchtvaart-Themapark Aviodrome, Fun Forest Almere, Netl de Wildste Tuin, De Randmeren Zeilschool & Bootverhuur, Flevonice sports & funpark, Eemhof Watersport & Beachclub en Staatsbosbeheer Flevoland doen allemaal mee.