Erfgoedvrienden Flevoland organiseert, in samenwerking met Museum Nagele, op vrijdag 23 oktober 2026 een wandeling door Nagele

08 okt , 19:34 • Cultuur
Museum Nagele - Foto Museum Nagele
Museum Nagele
Kom alles te weten over het dorp dat in de jaren 50 in de Noordoostpolder is ontworpen en gebouwd volgens de principes van “Het Nieuwe Bouwen”! Onder leiding van een gids lopen we door het plattedakendorp. 
Na afloop praten we bij onder het genot van een hapje en een drankje in Museum Nagele.
We verzamelen om 15:30 bij Museum Nagele, de wandeling start uiterlijk om 16:00 uur. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid in de omgeving.
Wilt u deelnemen aan deze wandeling? Deelname is gratis, graag wel even aanmelden via [email protected].
Erfgoedvrienden Flevoland
Erfgoedvrienden Flevoland is een groep betrokken inwoners uit Almere en Flevoland. Deze groep bestaat uit erfgoed-liefhebbers, zowel amateurs als deskundigen, zowel vrijwilligers als professionals, die van mening zijn dat erfgoed belangrijk is, juist op nieuw land. Het is een cadeau van het verleden aan onze toekomst. Door evenementen en bijeenkomsten te organiseren zetten we samen erfgoed in Flevoland op de kaart!
loading

Loading articles...

Loading