Beroving in woning Meteorenstraat Emmeloord

31 dec 2016, 8:49112 Nieuws
politie public domain
Public Domainpictures
Bewoners van de Meteorenstraat in Emmeloord zijn vrijdag 30 december op klaarlichte dag in hun woning beroofd. De politie zette een burgernetactie op, maar de dader is ontkomen.
Rond 12.00 uur werd bij de woning aangebeld. Nadat een bewoner de deur opendeed drong een jongeman de woning binnen. Onder bedreiging van een scherp voorwerp moesten de twee anwezigen in de woning hun spullen afgeven. Met de spullen rende de verdachte de woning uit in de richting van de Urkerweg. Niemand raakt gewond.
In de omgeving zochten agenten naar de verdachte, ook werd een Burgernetactie gestart. Helaas zonder resultaat, want de verdachte werd niet aangetroffen. Het zou gaan om een man, rond de 20 jaar, 1.75 -1.80 meter lang met een tenger postuur. Hij droeg een zwarte jas, zwarte trainingsbroek, zwarte sportschoenen en had een zwarte muts op.
Getuigen die iets gezien hebben en/of andere informatie hebben, wordt verzocht contact op te nemen met de recherche via 0900-8844. Anoniem reageren kan via Meld Misdaad Anoniem.

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading

Loading articles...

Loading