Extra controle politie op fietsen in voetgangersgebied

29 dec 2016, 10:20112 Nieuws
dsc 0563
mhpublicaties.nl
De politie gaat de komende tijd extra controleren op fietsen in voetgangersgebied. Ze constateert een toename van fietsers in de Lange Nering en over het Kettingplein in Emmeloord.
De politie schrijft op Facebook:

We zien dat er veel wordt gefietst door de Lange Nering en over het Kettingplein in Emmeloord. Dit betreft een voetgangersgebied, met uitzondering van het aangegeven fietspad op de Lange Nering tussen (voorheen) de Boei en de Korte Achterzijde.

Veel mensen ondervinden hier overlast van en het leidt in sommige gevallen tot onveilige situaties. We vragen u rekening te houden met het feit dat het winkelcentrum (grotendeels) is aangewezen als voetgangersgebied. We gaan de komende periode hierop actie ondernemen door extra controles uit te voeren.

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Loading articles...

Loading