Gemeente Noordoostpolder houdt 1 oktober een Woonevent in het gemeentehuis. Special guests zijn Michiel de Zeeuw en Bob de Bouwer.
TV-bekendheid en interieurarchitect Michiel de Zeeuw geeft zowel ’s ochtends als ’s middags een presentatie en hij geeft bezoekers tijdens speeddates persoonlijk interieuradvies. Voor de kinderen is Bob de Bouwer aanwezig.
Op het Woonevent staan 40 enthousiaste bedrijven uit Noordoostpolder die bezoekers informeren en inspireren over woonzaken. Het Woonevent is het startsein voor de Buitengewone Woonmaand. Gedurende de hele maand oktober zijn er verschillende activiteiten en (voordeel)acties op het gebied van wonen in Noordoostpolder.
De gemeente werkt bij dit evenement samen met onder meer hypotheekadviseurs, makelaars, projectontwikkelaars, aannemers, bouwmarkten, hoveniers en interieuradviseurs. Daarnaast zijn er workshops en presentaties van diverse bedrijven.
Kinderen kunnen tijdens het Woonevent meedoen aan een workshop en ze mogen hun eigen pizza maken. Bob de Bouwer vermaakt de kleinste bezoekers.
De gemeente heeft voor een aantal woonkavels een actie. Op het event kunnen bezoekers bij de stand van de gemeente terecht voor informatie over bijvoorbeeld vergunningen, woningkavels en stimuleringsmaatregelen.
Op de website buitengewonewoonmaand.nl is het laatste nieuws te vinden. Deze website wordt in de loop van september met steeds meer leuke acties en activiteiten gevuld die in de maand oktober georganiseerd worden.