Nieuwe huurwoningen aan de Lange Brink in Luttelgeest opgeleverd

12 mrt , 19:39Nieuws
De nieuwe huurwoningen van Mercatus aan de Lange Brink in Luttelgeest
Mercatus
Mercatus heeft acht nieuwe huurwoningen aan de Lange Brink in Luttelgeest opgeleverd. Op 12 maart ontvingen de eerste bewoners de sleutel van hun nieuwe woning. Het gaat om drie benedenwoningen voor 55plussers en vijf bovenwoningen voor alle leeftijden. 
De woningen zijn gebouwd door Bouwbedrijf Roos en sluiten aan bij de lokale behoefte aan betaalbare en passende huisvesting. Bij de toewijzing van de woningen kregen inwoners van Luttelgeest voorrang.
“Met de oplevering van deze woningen zetten we een mooie stap voor het dorp,” zegt Jeroen Dijk, projectleider bij Mercatus. “De benedenwoningen bieden 55plussers de mogelijkheid om comfortabel en gelijkvloers te wonen, terwijl de bovenwoningen geschikt zijn voor verschillende huishoudens. Zo kunnen mensen in Luttelgeest in hun eigen omgeving blijven wonen.”
De woningen zijn energiezuinig gebouwd en dragen daarmee bij aan duurzaam en betaalbaar wonen in Luttelgeest. Met de oplevering zet Mercatus opnieuw een stap in het uitbreiden van de woningvoorraad in de dorpen van Noordoostpolder.
loading

Loading articles...

Loading